maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Klasy IV – VI

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. XII Powiatowy Konkurs „Ścieżkami życia św. Jadwigi Śląskiej” SP 2 w Trzebnicy
Dominika Surma
Ks. Przemysław Antoniuk
16-11-2023 r. 30-11-2023 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
2. XII Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– kl. V SP w Pęgowie
Agnieszka Chamara, Sylwia Górecka
22-02-2024 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
3. VIII Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla kl. IV SP w Wiszni Małej
Monika Witczak, Jolanta Kupis
05-03-2024 r.
sp.wisznia@wiszniamala.pl
71 312 70 79
4. XXIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” SP w Urazie
Wanda Górna
07-03-2024 r.
spuraz@gmail.com; wanda.gorna.oborniki@gmail.com
71 310-81-28
5. XIX Konkurs Biblijny „Triduum Paschalne” SP 3 w Trzebnicy
s. Liliana Wypiór
Ks. Stefan Bekalarz
08-03-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
6. V Powiatowy Konkurs Recytatorski dla kl. VI SP 2 w Trzebnicy
Bożena Sadownik
Anna Niełacna
19-03-2024 r.
anna.nielacna@sp2.trzebnica.pl
71 312-00-29
7. XXI Turniej Baśniowy dla klas IV SP 3 w Trzebnicy
Małgorzata Gadawska
26-03-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
8. XXVI Konkurs Mitologiczny – kl. V SP 3 w Trzebnicy
Justyna Kędziora, Joanna Sobota
12-04-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl; justyna.kedziora@interia.pl
71 312-08-74
9. XXII Konkurs Matematyczny „Potęga” dla kl. VI SP 2 w Obornikach Śląskich
Katarzyna Mackiewicz,
Marzena Matusiak-Kucharska
10-04-2024 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
10. XIII Konkurs Matematyczny „Sprawnie liczę” dla klas IV SP w Masłowie
Jolanta Mazanka
25-04-2024 r.
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 31 34
11. III Powiatowy Konkurs Programowania w Scratchu dla kl. IV-VI SP nr 3 w Obornikach Śl.
Angelika Rozpara
06-05-2024 r.
sp3obornikisl@wp.pl
71 310 14 81
12. Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku 2024” dla klas V SP nr 2 w Trzebnicy
Dorota Powązka-Baranowska, Magdalena Szostak-Kasiniak
08-05-2024 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
13. III Konkurs Geograficzny „Z mapą za pan brat!” SP w Osolinie
Artur Przystarz

15-05-2024 r. 22-05-2024 r.
arturprzystarz@o2.pl
71 310 61 28; 609303864
14. XXVI Dyktando „O złotą skuwkę” dla kl. IV, V i VI SP w Żmigrodzie
Dorota Dziewa-Warzocha, Teresa Ostromecka
23-05-2024 r.
biblioteka.chrobry@gmail.com