marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Konkursy i Zawody

KALENDARZ KONKURSÓW POWIATOWYCH W ROKU SZK. 2023/2024

 

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
KATEGORIA OPEN
1. III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Życie jest piękne” kl. I-VIII SP im. Jana Pawła II w Psarach
Dorota Kasprzak – Suwaj, Małgorzata Aszkiełowicz
prace do 11-10-2023 r.
wyniki 16-10-2023r.

malgas@tlen.pl
dkasprzak-suwaj@sppsary.onmicrosoft.com
71 3878692
2. V Powiatowy Konkurs Plastyczny „Listopadowy pejzaż w deszczu” dla klas 0- III SP im. Jana Pawła II w Psarach
Dorota Kasprzak – Suwaj
prace do 23-11-2023 r.
wyniki 30-11-2023r.

dkasprzak-suwaj@sppsary.onmicrosoft.com
71 3878692
3. V Powiatowy konkurs plastyczny „Święta Jadwiga Śląska – opiekunka chorych” dla kl. IV-VIII SP w Kuźniczysku
Małgorzata Noszczyk
02/03-2024 r.
spkuzniczysko@wp.pl
71 312 71 40, 607507098
4. XVIII Konkurs Plastyczny – „Nasza mała Ojczyzna” pod hasłem: „Moja okolica okiem Picassa”– wszystkie etapy edukacyjne SP w Osolinie
Anna Balasińska
prace do 27-03-2024 r.
wyniki 05-04-2024 r.
sposolin@wp.pl
71 310-61-28
5. X Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” SP w Powidzku
Paweł Bybel
12.04.2024 r.
sppowidzko_49@op.pl
71 385 66 93, 517-971-126
6. VI Powiatowy Konkurs „Idiomy w obrazach”: jangielski, j. niemiecki i j. hiszpański kl. IV-V VI-VIII SP nr 1 w Trzebnicy
Edyta Lech
prace do 17-04-2024 r.
wyniki 15-05-2024 r.
sekretariat@sp1.trzebnica.net; edytalech0@gmail.com
696645148
Szkoły Podstawowe
Klasy I-III
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. XIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK” kl. III SP w Urazie
Wanda Górna
15-02-2024 r.
spuraz@gmail.com; wanda.gorna.oborniki@gmail.com
71 310-81-28
2. XXIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. II SP 2 w Trzebnicy
Jolanta Szymczyk, Jolanta Straszak, Jolanta Prokopowicz
13-03-2024 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312 00 29
3. XXIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. III SP w Zawoni
Grażyna Bielik, Mirella Sosnowska-Rychlewicz
22-03-2024 r.
sekretariat@zawonia.edu.pl
71 312 81 29
4. IV Powiatowy Konkurs „Dookoła świata” dla uczniów klas II SP 1 w Trzebnicy
Natalia Rupocińska,
Magdalena Wyżnikiewicz
10-04-2024 r.
sekretariat@sp1.trzebnica.net
71 312-08-84
5. IV Konkurs z języka angielskiego „English is fun” dla klas II-III SP 2 w Obornikach Śląskich
Katarzyna Pera,
Paulina Szybista, Natalia Izvekowa
23-04-2024 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310 21 56
6. XXV Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” dla klas III SP w Krynicznie
Anita Młynarczyk, Anna Dawidowicz, Barbara
Stępień, Agata Klin
25-04-2024 r.
kryniczno@gmail.com
71 387-86-10
7. XIII Konkurs „MISTRZ RACHUNKU” kl. III SP w Żmigrodzie
Jolanta Kurzbach
Joanna Czajkowska
07-05-2024 r.
edu.wczesnoszkolna@wp.pl spzmigrod@superszkolna.pl
698-713-092
8. I Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki „Król Maciuś Pierwszy” SP w Boleścinie
Anna Kuricka, Malwina Mostek
10-05-2024 r.
spbolescin@gmail.com
71 312-75-94
9. XIII Powiatowy Konkurs Komputerowy dla uczniów klas II-III SP w Ujeźdźcu Wielkim
Marzena Zaremba
14-05-2024 r.
konkurskomp@op.pl
601 888 205
10. XXIV Konkurs Matematyczny „Wesołe myślenie” dla klas III SP 3 w Trzebnicy
Lidia Danilewicz, Katarzyna Kalicka-Świtaj, Anna Lew
23-05-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
Klasy IV-VI
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. XII Powiatowy Konkurs „Ścieżkami życia św. Jadwigi Śląskiej” SP 2 w Trzebnicy
Dominika Surma
Ks. Przemysław Antoniuk
16-11-2023 r. 30-11-2023 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
2. XII Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– kl. V SP w Pęgowie
Agnieszka Chamara, Sylwia Górecka
22-02-2024 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
3. VIII Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla kl. IV SP w Wiszni Małej
Monika Witczak,
Jolanta Kupis
05-03-2024 r.
sp.wisznia@wiszniamala.pl
71 312 70 79
4. XXIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” SP w Urazie
Wanda Górna
07-03-2024 r.
spuraz@gmail.com; wanda.gorna.oborniki@gmail.com
71 310-81-28
5. XIX Konkurs Biblijny „Triduum Paschalne” SP 3 w Trzebnicy
s. Liliana Wypiór
Ks. Stefan Bekalarz
08-03-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
6. V Powiatowy Konkurs Recytatorski dla kl. VI SP 2 w Trzebnicy
Bożena Sadownik
Anna Niełacna
19-03-2024 r.
anna.nielacna@sp2.trzebnica.pl
71 312-00-29
7. XXI Turniej Baśniowy dla klas IV SP 3 w Trzebnicy
Małgorzata Gadawska
26-03-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
8. XXVI Konkurs Mitologiczny – kl. V SP 3 w Trzebnicy
Justyna Kędziora, Joanna Sobota
12-04-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl; justyna.kedziora@interia.pl
71 312-08-74
9. XXII Konkurs Matematyczny „Potęga” dla kl. VI SP 2 w Obornikach Śląskich
Katarzyna Mackiewicz,
Marzena Matusiak-Kucharska
10-04-2024 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
10. XIII Konkurs Matematyczny „Sprawnie liczę” dla klas IV SP w Masłowie
Jolanta Mazanka
25-04-2024 r.
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 31 34
11. III Powiatowy Konkurs Programowania w Scratchu dla kl. IV-VI SP nr 3 w Obornikach Śl.
Angelika Rozpara
06-05-2024 r.
sp3obornikisl@wp.pl
71 310 14 81
12. Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku 2024” dla klas V SP nr 2 w Trzebnicy
Dorota Powązka-Baranowska, Magdalena Szostak-Kasiniak
08-05-2024 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
13. III Konkurs Geograficzny „Z mapą za pan brat!” SP w Osolinie
Artur Przystarz

15-05-2024 r. 22-05-2024 r.
arturprzystarz@o2.pl
71 310 61 28; 609303864
14. XXVI Dyktando „O złotą skuwkę” dla kl. IV, V i VI SP w Żmigrodzie
Dorota Dziewa-Warzocha, Teresa Ostromecka
23-05-2024 r.
biblioteka.chrobry@gmail.com

 

 

Klasy VII-VIII
1. XXII Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” SP w Pęgowie
Sylwia Górecka,
Agnieszka Chamara
14-12-2023 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
2. IV Powiatowy konkurs Wiedzy o Krajach i Kontynentach pod hasłem „Podróż przez … Amerykę Pn.” SP w Osolinie
Artur Przystarz
07-02-2024 r.
arturprzystarz@o2.pl
71 310 61 28; 609303864
3. I Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja to magia, literatura to czary”- dla klas VII SP w Boleścinie
Anna Leszczyńska-Janik

26-02-2024 r.
annn7@o2.pl / spbolescin@gmail.com       71-312-75-94

4. X Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych SP w Kuźniczysku
Magdalena Bugaj
05-03-2024 r.
spkuzniczysko@wp.pl
71 312-71-40
magdalena.bugaj@sp.kuzniczysko.edu.pl
667 536 179
5. XXII Powiatowy Turniej Regionalno-Ekologiczny „Nasza mała Ojczyzna” SP w Osolinie
Artur Przystarz
13-03-2024 r. Odwołany
arturprzystarz@o2.pl
609303864
6. IV Powiatowy konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” SP 3 w Trzebnicy

 

 

14-03-2024 r.
trzebnicasp3@wp.pl
713120874
7. VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słowa zwinne jak motyle” dla kl. VIII
SP 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińska
15-03-2024 r. 
kasiabkaminska@op.pl
71 312 08 84
8. II Powiatowy konkurs chemiczno-fizyczny z elementami języka angielskiego „I FEEL CLIL” SP 3 w Obornikach
Anna Pukacz-Górnikowska
05-04-2024 r. 
sp3obornikisl@wp.pl
71-310-14-81
9. XVI Konkurs „Znam Jana Pawła II” SP nr 2 w Trzebnicy
Dominik Surma
Ks. Przemysław Antoniuk
11-04-2024 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
10. XV Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Czytam między słowami” kl. VIII SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
25-04-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312 08 74
11. VI Powiatowy Konkurs Matematyczny „Delta”
dla kl. VII
SP 3 w Trzebnicy
Agata Lisiak
21-05-2024 r.
lisiakagata@sp3.trzebnica.pl
71 312 08 74
12. IV Powiatowy Konkurs „Matematyczne duety”
dla klas VIII
SP w Powidzku
Joanna Osio
23-05-2024 r.
sppowidzko_49@op.pl
71-385-66-93
13. XXVI Dyktando „O złotą skuwkę” dla klas VII-VIII SP w Żmigrodzie
Dorota Dziewa-Warzocha, Teresa Ostromecka
24-05-2024 r.
biblioteka.chrobry@gmail.com
14. I Konkurs ekologiczny pt:„Eko-Ziemia”
dla kl. VII-VIII
ZSP w Szewcach
Agnieszka Falów, Magdalena Naglik, Jolanta Dziuba-Marecka
27-05-2024 r.
a.falow@zspszewce.pl
71 310 71 29
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. XV Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka „Problemy ubóstwa na świecie” PZS w Obornikach Śl.
Artur Przystarz
27-11-2023 r. 11-12-2024 r.
arturprzystarz@o2.pl
609303864
2. IV Powiatowy Konkurs „Co zobaczył satelita?” PZS w Obornikach Śl.
Artur Przystarz
01-02-2024 r.
arturprzystarz@o2.pl
609303864
3. VII Powiatowy Konkurs „Eko-Ziemia” PZS nr 2 Trzebnica
Agnieszka Nurek
Anna Wasiluk
14-03-2024 r.
sekretariat@pzs2-trzebnica.pl
71 312 04 88
723 463 525
4. XI Konkurs Regionalny „Piękna nasza Ziemia Trzebnicka” PZS w Żmigrodzie
Bożena Tarnowska
28-03-2024 r. ODWOŁANY
sekretariat@pzszmigrod.pl
71 385 36 66