marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Klasy VII – VIII

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. XXII Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” SP w Pęgowie
Sylwia Górecka,
Agnieszka Chamara
14-12-2023 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
2. IV Powiatowy konkurs Wiedzy o Krajach i Kontynentach pod hasłem „Podróż przez … Amerykę Pn.” SP w Osolinie
Artur Przystarz
07-02-2024 r.
arturprzystarz@o2.pl
71 310 61 28; 609303864
3. I Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja to magia, literatura to czary”- dla klas VII SP w Boleścinie
Anna Leszczyńska-Janik
26-02-2024 r.
annn7@o2.pl / spbolescin@gmail.com
71-312-75-94
4. X Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych SP w Kuźniczysku
Magdalena Bugaj
05-03-2024 r.
spkuzniczysko@wp.pl
71 312-71-40
magdalena.bugaj@sp.kuzniczysko.edu.pl
667 536 179
5. XXII Powiatowy Turniej Regionalno-Ekologiczny „Nasza mała Ojczyzna” SP w Osolinie
Artur Przystarz
13-03-2024 r. Odwołany
arturprzystarz@o2.pl
609303864
6. IV Powiatowy konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” SP 3 w Trzebnicy

Aleksandra Cichoń

14-03-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
713120874
7. VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słowa zwinne jak motyle” -dla kl. VIII
SP 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińska
15-03-2024 r. 
kasiabkaminska@op.pl
71 312 08 84
8. II Powiatowy konkurs chemiczno-fizyczny z elementami języka angielskiego „I FEEL CLIL” SP 3 w Obornikach
Anna Pukacz-Górnikowska
05-04-2024 r. 
sp3obornikisl@wp.pl
71-310-14-81
9. XVI Konkurs „Znam Jana Pawła II” SP nr 2 w Trzebnicy
Dominik Surma
Ks. Przemysław Antoniuk
11-04-2024 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
10. XV Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Czytam między słowami” kl. VIII SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
25-04-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312 08 74
11. VI Powiatowy Konkurs Matematyczny „Delta”
dla kl. VII
SP 3 w Trzebnicy
Agata Lisiak
21-05-2024 r.
lisiakagata@sp3.trzebnica.pl
71 312 08 74
12. IV Powiatowy Konkurs „Matematyczne duety”
dla klas VIII
SP w Powidzku
Joanna Osio
23-05-2024 r.
sppowidzko_49@op.pl
71-385-66-93
13. XXVI Dyktando „O złotą skuwkę” dla klas VII-VIII SP w Żmigrodzie
Dorota Dziewa-Warzocha, Teresa Ostromecka
24-05-2024 r.
biblioteka.chrobry@gmail.com
14. I Konkurs ekologiczny pt:„Eko-Ziemia”
dla kl. VII-VIII
ZSP w Szewcach
Agnieszka Falów, Magdalena Naglik, Jolanta Dziuba-Marecka
27-05-2024 r.
a.falow@zspszewce.pl
71 310 71 29