maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Klasy I – III

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. XIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK” kl. II- III SP w Urazie
Wanda Górna
15-02-2024 r.
spuraz@gmail.com; wanda.gorna.oborniki@gmail.com
71 310-81-28
2. XXIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. II SP 2 w Trzebnicy
Jolanta Szymczyk, Jolanta Straszak, Jolanta Prokopowicz
13-03-2024 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312 00 29
3. XXIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. III SP w Zawoni
Mirella Sosnowska-Rychlewicz, Justyna Marszałek
22-03-2024 r.
sekretariat@zawonia.edu.pl
71 312 81 29
4. IV Powiatowy Konkurs „Dookoła świata” dla uczniów klas II SP 1 w Trzebnicy
Natalia Rupocińska,
Magdalena Wyżnikiewicz
10-04-2024 r.
sekretariat@sp1.trzebnica.net
71 312-08-84
5. IV Konkurs z języka angielskiego „English is fun” dla klas II-III SP 2 w Obornikach Śląskich
Katarzyna Pera,
Paulina Szybista, Natalia Izvekowa
23-04-2024 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310 21 56
6. XXV Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” dla klas III SP w Krynicznie
Anita Młynarczyk, Anna Dawidowicz, Karolina Kołdowska-Raźniak, Anna Dziadosz
25-04-2024 r.
k.koldowska-razniak@spkryniczno.pl
71 387-86-10
7. XIII Konkurs „MISTRZ RACHUNKU” kl. III SP w Żmigrodzie
Jolanta Kurzbach
Joanna Czajkowska
07-05-2024 r. 13-05-2024 r.
edu.wczesnoszkolna@wp.pl spzmigrod@superszkolna.pl
698-713-092
8. I Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki „Król Maciuś Pierwszy” SP w Boleścinie
Anna Kurnicka, Malwina Mostek
10-05-2024 r.
spbolescin@gmail.com
71 312-75-94
9. XIII Powiatowy Konkurs Komputerowy dla uczniów klas II-III SP w Ujeźdźcu Wielkim
Marzena Zaremba
14-05-2024 r. 29-05-2024 r.
konkurskomp@op.pl
601 888 205
10. XXIV Konkurs Matematyczny „Wesołe myślenie” dla klas III SP 3 w Trzebnicy
Lidia Danilewicz, Katarzyna Kalicka-Świtaj, Anna Lew
23-05-2024 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74