kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Finałów Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Terminarz zawodów powiatowych Szkół podstawowych 2023/2024

ID – Igrzyska Dzieci (2011 i młodsi )

IMS – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010)

 

ROBOCZY KALENDARZ!!!

 

data dyscyplina Kat. wiekowa organizator
Nie odbyły się Sztafetowe biegi przełajowe ID, IMS Brak chętnego!
27.11.2023 Dz

28.11.2023 Chł

Koszykówka 5×5 ID CHŁ+DZ SP Zawonia

Artur Zych 607214022

01.12.2023 Dz Koszykówka 5×5 DZ IMS SP1 Oborniki

Artur Szabat 608013891

04.12.2023 ID

04.12.2023

IMS

Szachy drużynowe

Szachy drużynowe

ID, IMS SP Szewce

Jan Michał Wołoszczuk

Tel. 885206714

7.12.2023 DZ

8.12.2023 CHŁ

Koszykówka 3×3

dzień po dniu płciami

ID, IMS SP3 T-ca Wojciech Kabat

693570669

12.12.2023 Chł Koszykówka 5×5 CHŁ IMS SP Zawonia

Artur Zych 607214022

29.01-2.02.2024 Tenis Stołowy IMS SP Kuźniczysko Emil Nitkiewicz 667999056
29.01-2.02.2024 Tenis Stołowy ID SP Kuźniczysko Emil Nitkiewicz 667999056
05.02.2024 DZ

06.02.2024 Ch

Halowa piłka nożna ID SP Zawonia

Alicja Pawlak 509294542

07.02.2024 Ch Halowa piłka nożna IMS SP Zawonia

 Alicja Pawlak 509294542

8-9.02.2024 Piłka ręczna chł + dz IMS SP1 Oborniki

Artur Szabat 608013891

12-16.02.2024 Piłka ręczna chł + dz ID SP2 Oborniki

Karol Głośniak 535139399

20/21.02.2024 Siatkówka chł + dz IMS SP Żmigród

Grzesiek Uram 781237333

11-15.03.2024 Siatkówka „czwórki” Chł + DZ ID SP1 T-ca Lidia Rojewska 502859008
1.04.2024 Siatkówka „dwójki” Chł + Dz ID SP3 Oborniki

Łukasz Polak 608679388

  Siatkówka „trójki” CHŁ ID SP3 Tca

Paweł Wolski 500238335

  Siatkówka „trójki” DZ ID SP3 Tca

Andrzej Durbajło 607072732

maj Piłka nożna DZ ID, IMS SP3 Trzebnica Paweł Wolski, Andrzej Durbajło 500238335, 607072732
Kwiecień/maj Piłka Nożna CHŁ ID SP Korzeńsko

Marcin Stochaj 608418074

maj Piłka nożna CHŁ IMS SP Prusice Robert Skowroński 696076657
Maj/czerwiec Trójbój LA Klasy I i II SP Korzeńsko

Marcin Stochaj 608418074

Maj/czerwiec Trójbój LA Klasy III i IV SP2 Tca

Krzysztof Adamczyk

661670232

Maj Czwórbój LA Klasy VI i młodsi SP1 i SP3 Tca Wojciech Kabat i Piotr Rojewski 692369384, 693570669
Czerwiec Siatkówka plażowa IMS SP2 Oborniki

 

 

Przypominamy, że obowiązują roczniki w poszczególnych zawodach i nie ma od tego odstępstw:

– Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010)

– Igrzyska Dzieci (2011 i młodsi)