marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ZŁOTE SOWY 2023

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA, kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2023

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu                      6 czerwca 2023 r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowe osiągnięcia, przyznaje następujące wyróżnienia:

UCZNIOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Liliana Fajks – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Urszula Oliwa – Szkoła Podstawowa w Urazie  

Zofia Bielawa –  Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV- VI : 4 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

– Juliusz Oliwa – Szkoła Podstawowa w Urazie

Jakub Mróz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy  

Aleksander Ślęk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

Antonina Balcerzak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy  

  • w kategorii klas VII- VIII : 7 wyróżnień ZŁOTA SOWA

– Dawid Krawczyk – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej

Jakub Galinowicz – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim

Franciszek Biernat – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej 

Mateusz Włodarczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Tola Matyasik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy  

– Marcin Maure – Szkoła Podstawowa w Psarach  

– Jakub Szypulski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy  

  • 4 wyróżnienia SPORTOWIEC  ROKU

Jadwiga Śródka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

Kajetan Konopacki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

– Julia Stępień – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

Julia Brykarz – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

szkoły ponadpodstawowe:

  • 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Paweł Michorczyk – PZS nr 2 w Trzebnicy

– Amelia Nowak – PZS nr 2 w Trzebnicy

Damian Pietras – PZS w Żmigrodzie

  • 4 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

– Michalina Gawron – LO w Trzebnicy

Wiktor Kawa – LO w Trzebnicy

Zuzanna Maj – PZS nr 2 w Trzebnicy

Jakub Pancerz – PZS nr 2 w Trzebnicy

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Agata Krasucka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Izabela Kobos – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

Jolanta Boczar – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV- VI : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Janina Bejm – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Beata Dyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Karolina Grobelna – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

  • w kategorii klas VII- VIII : 4 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Izabela Cyndmanowska- Pierzchała – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

– Ewa Borowska-Gancarek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Anna Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Marlena Surówka – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Lidia Rojewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

Małgorzata Kraszewska – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

szkoły ponadpodstawowe:

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

– Sylwia Rudnicka – PZS w Żmigrodzie

– Przystarz Artur – PZS w Obornikach Śląskich

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

– Cecylia Pawlik-Kądziołka – LO w Trzebnicy

Łukasz Alama – PZS nr 2 w Trzebnicy

SZKOŁY:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I- III

tytuł  SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Szkoła Podstawowa w Pęgowie

  • w kategorii klas IV – VI

tytuł  SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

tytuł SPORTOWA SZKOŁA-LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

  • w kategorii klas VII – VIII

tytuł  SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

tytuł  SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Szkoła Podstawowa w Krynicznie

– szkoły ponadpodstawowe:

tytuł  SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Powiatowy Zespół Szkół w Żmigrodzie

tytuł  SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO

Liceum Ogólnokształcące w PZS nr 1 w Trzebnicy

W sumie przyznano 48 tytułów „Złota Sowa”:

– 25 uczniom (w tym 8 sportowych)

– 16 nauczycielom ( w tym 4 sportowych)

– 7 szkołom (w tym 3 sportowych)